Вже наступної кияни зможуть насолодитися запахом сакури – на цих вихідних східними деревами засадили цілу алею в парку Кіото в Деснянському районі столиці. Керували висадкою самі японські гості: вранці місцеві жителі могли побачити за цим заняттям мера міста Кіото Дайсаку Кадокава.
#img_left#Вже наступної весни кияни зможуть насолодитися запахом сакури – на цих вихідних східними деревами засадили цілу алею в парку Кіото в Деснянському районі столиці. Керували висадкою самі японські гості: вранці місцеві жителі могли побачити за цим заняттям мера міста Кіото Дайсаку Кадокава.
Долучився до благоустрою парку і голова Київської міської адміністрації Олександр Попов. Разом з ним делегацію з країни сонця, що сходить, зустрічали колективи народної творчості, школярі та численні відвідувачі парку. Під українську музику, яка гучно лунала з колонок, люди ходили парком і роздивлялися оновлений парк, частинку Японії на нашій землі: озерце з рибками біля кам’яної пагоди, кам’яні валуни та альпійську гірку.
Місцеві жителі радіють такому оновленню. Кажуть, що такої краси не бачили тут вже давно: після відкриття в 1972 році років із десять парк був добре доглянутий, затишний, а потім, коли перейшов до рук приватного власника, став занепадати. Сподіваються, що цього разу влада приділятиме цьому незвичайному місцю більше уваги.
Благоустрій парку Кіото в Деснянському районі столиці – одна із запланованих в рамках місяця Японії в Україні подій. Найближчим часом до культури країни сонця, що сходить, можна буде долучитися в багатьох київських кінотеатрах, виставкових центрах та в інших місцях під час ряду громадських заходів.
Ми ж можемо підсумувати, що відтепер у Києві японцю буде, де відчути себе, як на Батьківщині. Місцеві ж мешканці нарешті дізнаються, чим так зачаровує жителів далекої східної країни цвітіння сакури.