Половина українців стверджує, що вибираючи виш для вступу, необхідно враховувати можливість майбутнього працевлаштування. Також кожен другий українець вважає, що під час вступу абітурієнту в основному слід розраховувати на гроші. 37% впевнені в тому, що в цій справі допоможуть добрі зв’язки.
Половина українців стверджує, що вибираючи виш для вступу, необхідно враховувати можливість майбутнього працевлаштування. Також кожен другий українець вважає, що під час вступу абітурієнту в основному слід розраховувати на гроші. 37% впевнені в тому, що в цій справі допоможуть добрі зв’язки, — такі дані отримала дослідницька організація Research & Branding Group за результатами опитування, проведеного серед українців для з’ясування їхнього ставлення до вступної кампанії до вишів у цьому році.
Соціологічна служба також з’ясувала, що оптимальною системою вступу до вишів українці вважають таку, яка передбачає зараховувати до вишів за результатами шкільного атестата та вступних іспитів. Крім того, 49% українців впевнені, що вступні іспити у вищих навчальних закладах слід повернути. Кількість прихильників і супротивників нової електронної системи подання документів практично рівнозначна — (відповідно 29 і 30% опитаних). Втім, 41% вагалися з відповіддю.
Більш докладні результати можна подивитися в наступних ілюстраціях, підготовлених Research & Branding Group.
#img_gallery#