Кінолог-експерт Дегтярьов А.У. дав декілька рекомендацій для собаківників і розповів, як правильно піклуватися про щенят породи фокстер’єр…
Кінолог-експерт Дегтярьов А. У. дав декілька рекомендацій для собаківників і розповів, як правильно піклуватися про щенят породи фокстер’єр.
Собака може отримати породу через ступінь вираженості ворсу. Ворс у фокстер’єра повинен бути жорстким. М’яка шерсть, м’який пуховий підшерсток не допускається, тому що в норі собака повинен працювати, а з м’якою шерстю вона буде там схожа на шматок глини або багна.
Собака повинен отримати повний комплекс щеплень. Не рекомендується це робити самим, звертатися треба тільки в спеціалізовані ветлікарні з ліцензією на продаж цієї вакцини і на право робити щеплення. Порядок підготовки щеняти до щеплення такий: собаку узяли, забрали від матері, після окліматизації до домашнього харчування через тиждень-два собаку треба прогнати на глисти. Глисти у щенят є практично завжди, але проганяти треба тільки по консультації ветлікарні. Підбір кількості препарату залежить від ваги собаки. Через тиждень прогін на глистів треба повторити.
Щеплення не можна робити, якщо ви бачите, що собака явно погано себе почуває, нездужає. Після щеплення не рекомендується і взагалі не бажано, собаку мочити, пускати під дощ. Треба її витримати два-три дні після щеплень. Щеплення робиться з двох місяців і можна робити до 4-х місяців. З чотирьох місяців щеплення робити не можна. Відбувається зміна зубів і антибіотики, що містяться у вакцині, можуть дати жовтий колір на емалі зубів. Не рекомендується в такому віці брати собаку в ліс – небезпека укусу змії, кліщів. Знову ж таки, щеплення від зараження кліщовим енцефалітом треба робити тільки після консультації ветлікарні.
Leave a Reply