Сьогоднішнім засобом для висловлювання думок китайців є Інтернет. Вони звертаються до вищих рівнів уряду, створюючи стихійні повстання.
Сьогоднішнім засобом для висловлювання думок китайців є Інтернет. Вони звертаються до вищих рівнів уряду, створюючи стихійні повстання. Згідно статистиці, відбулося більше 80 000 бунтів, з кількістю учасників більше 20 чоловік, і ці апелянти навіть “жертвували своїми життями”. Пан Лі вважає, що канали перекриті через те, що люди бажають виразити свої погляди.
4 березня Китайське Товариство Економічних Реформ (що знаходиться під управлінням Державної Ради Народної Республіки Китаю) провело зустріч в пекінському готелі щодо майбутнього китайської економіки і проведення реформ. Згідно повідомленню “Голосу Америки” на зустрічі обговорювали, як на китайському ринку провести реформи.
На зустрічі, вчені, включаючи пана Лі, підняли такі питання як продаж акцій комерційних банків, що знаходяться під контролем держави, іноземним інвесторам. Незадовільна статистика відображує незадоволеність величезних мас тим, як комуністичні власті порушують Конституцію і т.д.
“На мою думку, час економічних реформ закінчився”, — висловився пан Лі на зустрічі. “В даний час китайці більше не розглядають матеріальні вигоди як щось важливе, здається, ціннішим вони бачать відстоювання прав людини”.
“Сьогоднішня китайська адміністрація не в змозі вирішити проблему порушень прав людини. Я сподіваюся, що в майбутньому ми зможемо розробити методи вирішення цих проблем і створити судові органи, які захищатимуть права та інтереси людини”, — сказав пан Лі.
The Epoch Times (Велика Епоха)
Leave a Reply