9b095c62af605ea5858ff5b81af9a901

Військовий госпіталь відкрито визнає, що органи для трансплантації витягують у послідовників Фалуньгун

Лі повідомив, що кілька років тому органи в основному поступали від послідовників Фалуньгун; коли журналіст запитав чи можуть вони забезпечити органами донорів практикуючих Фалуньгун, він відповів “так”.

28 квітня, журналіст радіо “Голос Надії” вийшов на одного з фахівців з трансплантації нирок у Пекіні. Хірург повідомив, що оскільки донорів органів більше в провінції Сичуань, він був тимчасово призначений в місцевий сичуанський військовий госпіталь “на підмогу”. Лікарі зізналися, що у них є молоді й здорові донори — практикуючі Фалуньгун.

(Запис телефонної розмови)

Лікарня Юйцюань Університет Цінхуа, відома також як 2-ий філіал госпіталю Університету Цінхуа, була відома як центр пересадки нирок. Керівник Департаменту пересадки нирок Хунхуей повідомив, що щорічно в центрі роблять близько 100 трансплантацій, але зовсім недавно база донорів в Пекіні скоротилася, і тому, два місяці тому його призначили у військовий госпіталь міста Ченду допомагати у зв’язку з перевантаженістю; у цьому регіоні дуже багато донорів.

Лі Хунхуей: “Ми знаходилися у військовому районі!”

Журналіст: “Причиною того, що Вас направили туди проводити операції стала велика кількість донорів нирок?”

Лі Хунхуей: “Так”

Лі повідомив, що кілька років тому органи в основному поступали від послідовників Фалуньгун; коли журналіст запитав чи можуть вони забезпечити органами донорів практикуючих Фалуньгун, він відповів “так”.

Лі Хунхуей: Так трапилося, що останні декілька років донорські органи були від практикуючих Фалуньгун.

Журналіст: Ви маєте на увазі, що кілька років тому таких донорів було досить просто отримати?

Лі Хунхуей: “Так, це так”.

Журналіст: “Чи можете ви забезпечити молодих і здорових донорів, таких, як наприклад, люди практикуючі Фалуньгун?”

Лі Хунхуей: “Коли підійде час, я вас повідомлю”.

Лі Хунхуей повідомив, що 30 квітня очікується партія нирок.

Лі Хунхуей: “Післязавтра буде партія нирок. Ви зможете бути у нас завтра? Тільки одна або дві нирки “дістануться” іноземцям, оскільки інші необхідні тут, на материку, де близько двохсот материкових пацієнтів “чекають” органи”.

Керівник департаменту лікарні військової авіації Сюй Яхун, що має 22-х літній досвід зізнався, що госпіталь став робити операції по пересадці нирок в середині 80-х. На сьогодні він особисто провів близько 500 операцій, а за останні 2-3 роки проводить в рік близько 100 операцій.

Сюй Яхун: “В цілому я провів близько 500 операцій, але за останні 2-3 роки в середньому по 100 операцій на рік”.

Сюй Яхун повідомив, що в середині травня очікується партія донорських нирок молодих і здорових практикуючих Фалуньгун.

Журналіст: “Чи правильно я зрозумів, що в травні буде досить багато донорів?”

Сюй Яхун: “Абсолютно вірно. Ми робимо операції кожного місяця. До кінці травня, числа до 20-го, не повинно бути жодних проблем; у нас постійні постачання. Кажучи “відверто” у нас все ще є інші постачання, але щодо цього, я думаю нам краще поговорити при зустрічі. У нас є молоді донори”.

Журналіст: “Я правильно зрозумів, що у вас є молоді донори?

Сюй Яхун: “Так, наші донори молоді, у нас є волонтери”.

Журналіст: “У ідеалі це повинна бути людина, яка практикуює Фалуньгун, у вас є така можливість?”

Сюй Яхун: “Так, є”.

Журналіст: “Ви упевнені?”

Сюй Яхун: “У військових госпіталів, таких як наш, є різні можливості, будь ласка зв’яжіться з нами після 15 травня”.

Медсестра з West China Hospital, також розташованого в місті Ченду, сказала, що вони проводять 6 пересадок нирок на день.

Медсестра: “Тільки сьогодні ми зробили 6 операцій із пересадки нирок”.

Із достовірного джерела всередині комуністичного режиму стало відомо, що видалення органів у послідовників Фалуньгун, включаючи видалення органів у живих із подальшою кремацією тіл, завжди мало місце в трудових таборах і місцевих міліцейських лікарнях, включаючи воєнізовані міліцейські лікарні та військові госпіталі, що знаходяться в таємній змові з трудовими таборами і підпільними торговцями органами.

Чі Сісі, Тан Мей. Радіо Голос Надії