f9c2da67a70b64cb772eaed7110d2d98

Долаємо нежить

При появі симптомів простуди, які погіршують якість вашого життя, застосування деяких нескладних процедур, можливо, позбавить вас від вживання фармацевтичних препаратів.

#img_left_nostream#Наприкінці зими в організмі людини може спостерігатися послаблення захисних функцій – імунітету. При появі симптомів простуди, які погіршують якість вашого життя, застосування деяких нескладних процедур, можливо, позбавить вас від вживання фармацевтичних препаратів.

Наприклад, при виникненні симптомів нежиті, рекомендується декілька способів профілактики:

Потрібно змащувати носові проходи соком із свіжого листя каланхое перистого (кімнатна рослина), 2-3 рази на день. Можна також закапувати цей сік у ніс по 3-5 крапель.

Сік і водний настій цибулин і листя часнику посівного застосовують при нежиті у вигляді примочок і полоскань (2-3 подрібнених зубчика на стакан кип’ятку, необхідно настоювати 40-60 хвилин). Можна також дихати парами часнику.

Сік алое корисно закапувати по 3-5 крапель у кожну ніздрю 4-5 разів на день, відкинувши назад голову і масуючи крила носа після закапування .

Закапувати в кожну ніздрю по 5-6 крапель свіжого соку буряка або вкласти в ніздрі ватяні тампони, змочені цим соком. Можна також додати до бурякового соку трохи меду.

З приходом весни, багатої на сонце і вітаміни, що містяться в овочах, не втрачайте можливості природним шляхом поповнити запас корисних речовин у вашому організмі.

 

 

 

 

 

 

 


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *